Páteční úkoly pro velké šikuly

Chcete dětem trošku potrénovat hlavičky? Nechat je přemýšlet, hloubat, objevovat zákonitosti… ? Každý pátek budu vkládat ke stažení zábavné úkoly a hry pro předškoláky a malé školáky na rozvoj zrakového vnímání, logického myšlení, matematických, jazykových a dalších schopností, které se jim budou ve škole hodit.

Doufám, že se budou hodit i vám – když budete potřebovat dítě chvíli zabavit a něco je při tom naučit. Nebo se můžete pustit do řešení spolu s ním. První úkol bude vždy o něco snadnější – určený hlavně k přípravě předškoláčků na školu, druhý o něco těžší – vhodný pro malé školáky. Vaše pomoc bude možná, hlavně zpočátku, potřeba.

Když byly dcery malé, měla jsem takových her, rébusů a úkolů pěknou zásobičku. Holky je s velkým nadšením luštily, dobře se bavily a docela nenápadně se ledaco naučily.

Doufám, že se budou líbit i Vašim dětem a Vám. Stačí jen vytisknout a můžete se pustit do první várky.

Kliknutím na odkaz otevřete soubor ve formátu pdf k tisku.

Páteční úkoly pro velké šikuly1

Krásný víkend Vám i Vašim dětem Jana

 

Jana Potůčková
Jako nadšená autorka učebnic s více než dvacetiletou praxí a neméně nadšená matka tří dětí vím, že právě rodiče mohou nejlépe pomoci svým dětem učit se lehce a s radostí. Mým posláním je ukázat Vám jak.Více informací o mně zjistíte zde >>
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.