POMŮCKY A EBOOKY PRO VÁS A VAŠE DĚTI

 - aby jim čeština šla.

Pro předškoláky, 1. a 2. třídu 

PÍSMENKOVÉ MANDALY PRO SNADNÉ ČTENÍ A PSANÍ

Mandaly zklidňují, uvolňují a podporují soustředění. V písmenkových mandalách je písmeno součástí ornamentu. Je vytvořené jako dráha k projíždění tužkou, při kterém se dítě s písmenem seznámí, a protože se písmeno v mandale opakuje, lehce si je zapamatuje. Součástí ornamentů jsou i základní grafomototické prvky. Jejich projížděním tužkou dítě uvolňuje ruku, což mu umožňuje úspěšně zvládnout psaní.
Na 45 stranách najdete 41 speciálních mandal pomáhajících s učením čtení a psaní.
VÍCE PO KLIKNUTÍ NA OBRÁZEK

Pro 3. až 5. třídu 

JAK NA VYJMENOVANÁ SLOVA

Vyjmenovaná slova jsou učivo zásadní. Jejich nezvládnutí by dítěti ztrpčovalo život po celou školní docházku a mohlo by mu připravit mnoho nepěkných chvilek i později. Avšak i vyjmenovaným slovům se dá naučit dokonale a kupodivu i zábavně. Právě to je cílem tohoto eBooku.
112 stran ověřených postupů, přehledů (vyjmenovaných slov i zapeklitých dvojic slov, která stejně znějí, ale liší se významem a pravopisem), pomůcek usnadňujících učení, zábavných her k postupnému zvládnutí vyjmenovaných slov včetně slov s předponami vy-, vý- a soubor 32 cvičení s klíčem vhodných k práci se sebekontrolou.
VÍCE PO KLIKNUTÍ NA OBRÁZEK

BOJ O PIRÁTSKÝ POKLAD

I vyjmenovaná slova je možné naučit se hrou - bavit se, trénovat pravopis a získat pirátský poklad.
S jedním hracím plánem a čtrnácti sadami karet můžete zábavně a zároveň dokonale procvičit pravopis vyjmenovaných slov, jejich tvarů, mnoha a mnoha slov příbuzných, záludných slov, která stejně znějí, ale liší se pravopisem i obtížných slov s předponami vy-, vý-. Můžete si vytvářet hry sobě na míru, bavit se a jen tak mimochodem při hře, v klidu a v pohodě zvládnout obtížné učivo.
VÍCE PO KLIKNUTÍ NA OBRÁZEK