POMŮCKY A EBOOKY PRO VÁS A VAŠE DĚTI

 - aby jim čeština šla.

Pro předškoláky, 1. a 2. třídu 

Mandaly zklidňují, uvolňují a podporují soustředění. Písmeno je součástí ornamentu. Je vytvořené jako dráha k projíždění tužkou, při kterém se dítě s písmenem seznámí. Protože se písmeno v mandale opakuje, lehce si je zapamatuje. Součástí ornamentů jsou i základní grafomotorické prvky. Jejich projížděním tužkou dítě uvolní ruku, což mu umožní úspěšně zvládnout psaní. Na 45 stranách najdete 41 speciálních mandal pomáhajících s učením čtení a psaní.
VÍCE PO KLIKNUTÍ NA OBRÁZEK

ABECEDA - dekorační a výukový pás

- veselá dekorace a skvělá pomůcka pro přirozené a snadné učení čtení a psaní do dětských pokojů a tříd předškoláků a školáků.
Veselá dekorace a skvělá pomůcka pro přirozené a snadné učení čtení a psaní. Vhodná do dětských pokojů a tříd předškoláků a školáků. Pásový formát a dostatečná velikost písmen pro první učení umožňují umístit pás tak, aby dítě na všechna písmena dosáhlo a mohlo je obtahovat - zapojit do učení nejen zrak, ale i hmat a svalovou paměť, které učení usnadňují.
VÍCE PO KLIKNUTÍ NA OBRÁZEK

Pro 3. až 5. třídu 

JAK NA VYJMENOVANÁ SLOVA

Vyjmenovaná slova jsou učivo zásadní. Jejich nezvládnutí by dítěti ztrpčovalo život po celou školní docházku a mohlo by mu připravit mnoho nepěkných chvilek i později. Avšak i vyjmenovaným slovům se dá naučit dokonale a kupodivu i zábavně. Právě to je cílem tohoto eBooku.
112 stran ověřených postupů, přehledů (vyjmenovaných slov i zapeklitých dvojic slov, která stejně znějí, ale liší se významem a pravopisem), pomůcek usnadňujících učení, zábavných her k postupnému zvládnutí vyjmenovaných slov včetně slov s předponami vy-, vý- a soubor 32 cvičení s klíčem vhodných k práci se sebekontrolou.
VÍCE PO KLIKNUTÍ NA OBRÁZEK

BOJ O PIRÁTSKÝ POKLAD

I vyjmenovaná slova je možné naučit se hrou - bavit se, trénovat pravopis a získat pirátský poklad.
S jedním hracím plánem a čtrnácti sadami karet můžete zábavně a zároveň dokonale procvičit pravopis vyjmenovaných slov, jejich tvarů, mnoha a mnoha slov příbuzných, záludných slov, která stejně znějí, ale liší se pravopisem i obtížných slov s předponami vy-, vý-. Můžete si vytvářet hry sobě na míru, bavit se a jen tak mimochodem při hře, v klidu a v pohodě zvládnout obtížné učivo.
VÍCE PO KLIKNUTÍ NA OBRÁZEK