VÝLETĚNÍ

 - učení bez učení

Zábava, dobrodružství, společný čas - kdy naučit dítě cokoli je snadné 🙂

Chcete, aby vaše dítě hodně vědělo bez dlouhého učení?

VYRAZTE NA VÝLET:) 

Milujeme výlety - dobrodružství, vzrušující zážitky, kouzelná neznámá místa, objevování, inspiraci, radost, zábavu...  Ať vyrážíme jen kousek, nebo přes půl světa, pokaždé přijde to senzační šimrání v břiše - nedočkavé očekávání nového a skvělého.

Když se mi narodily dcery, získaly výlety další, nový rozměr. Staly se možností, jak je naučit prakticky cokoli - snadno a dokonale... a být spolu a výborně se bavit. Je třeba jen - vybrat ten správný výlet:)

MÁTE-LI CHUŤ, INSPIRUJTE SE.

Lužické hory, Krkonoše, Jizerské hory, Český ráj - nádherná příroda, ale i místo zrození českého skla. Zde můžete s dětmi do 15. září 2020 objevovat tajemství výroby skla, vánočních ozdob, třpytivých šperků, tavených plastik..., zjistit, co je to sklářská huť a jak to v ní chodí, či jak se brousí sklo... 🙂
VÍCE PO KLIKNUTÍ NA OBRÁZEK
Vydejte se za stády divokých koní, zubrů a praturů. Na dlouhá staletí zmizeli z naší krajiny. V Přírodní rezervaci Milovice je opět můžeme vidět, jak je vídali dávní zemědělci a pravěcí lovci. Zde mohou děti s naší pomocí pochopit, že v přírodě vše souvisí se vším, její rovnováha je křehká a přítomnost např. zubrů umožňuje život mnoha dalším.
VÍCE PO KLIKNUTÍ NA OBRÁZEK
Je libo strávit léto v libosadu? Arcibiskupský zámek v Kroměříži s Podzámeckou a Květnou zahradou je na seznamu památek UNESCO. Uspokojí milovníky památek i fyzi-ky, zahrad i bylinkových zahrádek, čokolády i vína. Dětem nabídne jahodový i králičí kopec a dopolední zážitkové programy.
VÍCE PO KLIKNUTÍ NA OBRÁZEK