JARNÍ INSPIRATIVNÍ KALENDÁŘ JE TU 😀

Do konce března zbývá 14 dní. Co podniknout s dětmi?
Možnosti jsou poslední dobou značně omezené, ale dny se prodlužují, sluníčka přibývá a stále je spousta báječných činností, které děti nadchnou – a určitě jim i něco důležitého předají.  Tady je pár předjarních, jarních a velikonočních nápadů.
Aby byl každý den skvělý, veselý a jedinečný – stačí docela málo – to,
že JSME SPOLU a
NĚCO NOVÉHO DĚLÁME.
Jako inspirace vám může posloužit nový JARNÍ KALENDÁŘ NÁPADŮ 😃

Klikněte na odkaz
stáhněte, vytiskněte  – a pak stačí vybrat nápad, nebo se nechat inspirovat a vymyslet jiný – ještě lepší – a vybarvovat srdíčka za každý, který uskutečníte (čehož  se děti jistě rády ujmou).
Tipy k jednotlivým nápadům budu průběžně dávat na facebook  https://www.facebook.com/jednoduche.uceni/.
Tak hurá do toho – a krásné  jaro a nádherné Velikonoce ❤️
.
Další pomůcky, postupy a hry pro předškoláky a mladší školáky najdete na 👉https://jednoducheuceni.cz/. 
Neváhejte a využijte je, protože UČENÍ NEMUSÍ BÝT MUČENÍ – MŮŽE TO BÝT I DOBRODRUŽSTVÍ A JEDNA VELKÁ ZÁBAVA – záleží jen na nás.
Jana Potůčková
Jako nadšená autorka učebnic s více než dvacetiletou praxí a neméně nadšená matka tří dětí vím, že právě rodiče mohou nejlépe pomoci svým dětem učit se lehce a s radostí. Mým posláním je ukázat Vám jak.Více informací o mně zjistíte zde >>
Komentáře
  1. Jana napsal:

    Prave jsem natrefila na vas blog. Jeste jsem jej neprozkoumala cely ale vypada bajecne. Moc se mi libi tento breznovy kalendar. Mate i ostatni mesice?

    • Jana Potůčková napsal:

      Děkuji. V březnu to byl takový pokus. Snažím se podle ohlasů zjistit, co rodiče zajímá a může pomoci. Proto jsem ráda za každou reakci. Je mnoho zajímavých aktivit, při kterých mohou děti zábavně získat znalosti a dovednosti, které se jim budou hodit. V měsíčních kalendářích mohu pokračovat.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.